Aktualna promocja: RABAT 5%, hasło: RABAT5
NEWSLETTER

Zapisz się do newlettera i otrzymaj 15% zniżki
na cały asortyment.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami
w naszym sklepie.

Reklamacje

Zobacz Nasz profil na FacebookZobacz Nasz profil na Instagram


torebki

GWARANCJA i REKLAMACJE


 • Sprzedający odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
 • W sytuacji gdy Klient zauważy wadę, wówczas może wysłać do Sprzedającego oświadczenie o obniżeniu ceny lub oświadczenie o odstąpieniu od umowy, może również żądać wymiany towaru na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest zobowiązany wymienić towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę bez nadmiernych niedogodności dla Klienta.
 • Klientowi przysługuje uprawnienie do reklamacji Towaru poprzez zawiadomienie Sprzedawcy i złożenie oświadczenia woli w dowolnej formie:
 • wypełniając formularz (można zeskanować i wysłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: biuro@misswish.pl lub wysłać pocztą na adres: Lavergo, ul. Traugutta 21/7, 61-514 Poznań

  pisemnie na adres: Lavergo , ul. Traugutta 21/7, 61-514 Poznań

  pocztą elektroniczną na adres e-mail: biuro@misswish.pl

 • Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu, numer zamówienia, data, przedmiot reklamacji, przyczyna reklamacja, żądania Klienta, czytelny podpis.
 • Sprzedający w ciągu 14 dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.
 • W przypadku uznania, że wada jest istotna bądź, gdy Klient składa kolejną reklamację wcześniej naprawianego bądź wymienianego Towaru, Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy.
 • Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.
 • Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego Towaru bądź usunięcia niezgodności, Sprzedawca ponosi koszty dostawy Towaru zarówno odesłania reklamowanego Towaru do Sprzedawcy, jak również ponownej wysyłki Towaru od Sprzedawcy do Klienta.
 • Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Reklamacja może być wysłana mailowo na adres biuro@misswish.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient powinien opisać zaistniały problem. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 14 dni i udzieli odpowiedzi.
 • Najważniejsze informacje o sklepie MissWish ...
  Szybkie i bezpieczne płatności PAYu
  Codziennie nowe rabaty i promocje
  Śledź Nas na portalach społecznościowych
  Wysyłka zamówień w ciągu 24 godzin
  Płatności są sprawdzane co 20 minut, dzięki temu Twoja wpłata zostanie szybko zaksięgowana.
  Do każdego zamówienia dołączamy kupon rabatowy na kolejne zakupy.
  Nasze aktualności możesz śledzić na Facebooku i Instagramie.
  Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin.
  Dostawa zamówień kurierem DHL
  Sklep czynny 24/7
  Gwarancja jakości
  Odbierz zamówienie w dogodnym terminie
  Twoje zakupy w ciągu 24 godzin może dostarczyć kurier DHL już od 16 zł.
  Nasz sklep jest czynny dla Ciebie 24/7, dzięki czemu zamówienie możesz złożyć o każdej porze.
  Oferowane produkty zachwycają wysoką jakością, spełniają oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.
  Zamówienie możesz odebrać o każdej porze dnia i nocy w wybranym paczkomacie już od 9.50 zł.

  Nasz sklep internetowy to sklep z torebkami, sklep z odzieżą damską oraz akcesoriami damskimi, takimi jak: okulary przeciwsłoneczne - aviatory oraz biżuteria i portfele. Oferujemy szeroki asortyment różnych torebek: shoppery, oryginalne torebki damskie, teczki, kuferki, listonoszki, torebki na ramię, modne torebki, torebki wieczorowe, puzderka, kopertówki. Nasze torby są wyjątkowe i ściśle wyselekcjonowane według najgorętszych trendów. Część torebek jest wyprodukowana przez nas w celu zaspokojenia największych potrzeb naszych Klientek. Zachęcamy do przeglądania naszego asortymentu, jesteśmy pewni, że jakaś torba wpadnie w oko. W związku z rozwojem firmy postanowiliśmy wprowadzić odzież damską: bluzki, spódniczki, kombinezony, bluzy, szorty, spodnie, sukienki. Co więcej bardzo dużą popularnością cieszą się u nas bardzo modne w tym sezonie okulary przeciwsłoneczne - aviatory. Obecnie dostępne w wielu odsłonach kolorystycznych i oprawkach: niebieskie aviatory ze złotymi oprawkami, żółte aviatory ze złotymi oprawkami, różowe aviatory ze złotymi oprawkami oraz inne. Nasz sklep Miss Wish to wspaniały świat dla kobiet kochających modę. Sklep online Miss Wish to najlepsze miejsce na zakupy, ponieważ respektujemy prawa konsumentów, złożone zamówienia realizujemy w ciągu 24h, odpowiadamy na maile w ciągu 1 doby. Sklep to również dobre miejsce na zakup prezentów w postaci torebki lub ubrań. Torebek nigdy nie jest za mało. Każda kobieta ucieszyłaby się z takiego prezentu. Można kupić torebkę kuferek - elegancką i szykowną do pracy, lub shopping bag - torbę na zakupy lub piknik, listonoszkę - małą torebkę na spacer, która nie krępuje ruchów, teczkę - torebkę do szkoły. Torby służą i towarzyszą kobietom każdego dnia przez cały rok ! Zapraszamy !

  SKLEP
  INFORMACJE
  NEWSLETTER
  KONTAKT

  Zapisując się do newslettera otrzymasz jednorazowy kupon rabatowy upoważniający do zakupów z 15 % zniżką !

  Sklep MissWish

  Z racji ogromej liczby zapytań preferujemy wyłącznie kontakt mailowy pod adresem:

  biuro@misswish.pl


  MissWish na portalach społecznościowych:

  Zobacz Nasz profil na Facebook Zobacz Nasz profil na Instagram Zobacz Nasz profil na Google+
  Created by MissWish.pl
  PayU - Bezpieczne płatności internetowe